Tři znamení zvěrokruhu, které nevědí, kdy mají držet jazyk za zuby

0
533

3
Otevřít ústa a bez problémů z nich vypustit své názory na všechno. Pro někoho výhoda, pro jiného prokletí.

Pravda 18.01.2021 15:00 žena, nepříjemná, hádka, hněv, mrzutá, Foto: Shutterstock
Okolí příliš nevoní vaše názory?
Každý by měl mít jistý takt, kdy si uvědomí, že v této situaci by měl přece jen mlčet. Bohužel, tato schopnost některým lidem chybí, zvlášť tímto znamením:

Lev

Lev se sice vyznačuje značnou dávkou empatie, ale … Při rozhovorech si obvykle nevšimne, když už zachází příliš daleko a jeho slova jsou člověku oproti němu nepříjemné. Jeho vyjádření pak mohou nabrat jiný účinek, než si lev představoval. Pokud lvu na někom cosi nevyhovuje, okamžitě pouští slova z úst, nezaváhá ani na minutku. Nevhodnými slovy se dokáže rychle obrat o přátel, na druhé straně, nemá problém si díky své empatii rychle najít nové.

Vodnář

Vodnář dokáže být až nepříjemně drzý a na rtech mu neustále vidí pálivé žertíky. Vodnáři rádi baví a rozesmívají ostatních lidí svým otevřeným a přímým způsobem komunikace. Bohužel, toto znamení nezaregistruje, kdy je na hranici. Vodnář ani při vážných diskusích nechápe, kdy je čas přestat a trochu přemýšlet.

Pause0% VolumeAd
Beran

Podobné je to s beranem. I on je drzý, otevřený a přímý. Často sklouzne do považují za netaktní, o které si myslí, že je pouze veselou ironií. Není. Beran často nevěnuje pozornost tomu, co jeho výroky a chování vyvolávají u jeho blízkých. Hlavní je, aby se bavil. Zpravidla si ani nevšimne, jak moc může svými slovy ublížit okolí.