Jak mluvit s muži a další knižní novinky, které vás zaujmou

0
552

Kniha, která pořadí se vztahy, i taková, která potěší duši. A také něco pro mámy malých dětí.

Pravda 18.01.2021 13:00 kniha, žena, čtení, odpočinek, úsměv, dívka Foto: Shutterstock
Na jakou knihu si brousíte zuby?
Jak mluvit s muži
Jak mluvit s muži

Chcete naplněný vztah a více štěstí s muži? Zde je řešení – naučte se mluvit tak, aby vás muži slyšeli! Zaujměte postoj, který vás bude bavit a jeho povznese. Snadno a hravě tak získáte, co chcete a oba budete šťastní. Přesně o to jde v této knize.
Nicole Stange, odbornice na vztahy, již dlouhá léta zkoumá, jak tuto situaci změnit tak, aby byly v partnerstvích eliminovány konflikty a aby se zvýšila efektivita komunikace. Tím se totiž v pozitivním smyslu podpoří i dynamika párových vztahů. Nicole Stange však odkrývá řadu dalších pravidel, které budou pro mnohé ženy překvapujícími, ale na druhé straně, po jejich aplikování v praxi rychle zjistí, že i překvapivě fungujícími.

Ženy i muži, zvířata
Ženy i muži, zvířata
Třináct nových povídek Richarda Pupalu, dvojnásobného finalistu Anasoft litera, třeba zažít. Příběhy jsou povědomé, a přece šokující. Proniknou hluboko a zasáhnou přesně. Na dřeň odhalí to ošklivé a temné, před čím urputně zavíráme oči a unikáme. A zaplaví zvláštní krásou, nostalgií, vůní posečené trávy, dětství a věcí, které jsme si už dávno zapomněli všímat.
Kde se skrývá ŠTĚSTÍ
Kde se skrývá ŠTĚSTÍ
Pátrejte s dětmi po upřímném štěstí s touto překrásnou knihou! Štěstí nepadá z nebe … Kamarádský kakadu, štědrý hoko zda citlivý plameniačik objevili, že radost a štěstí netřeba úmorně dolovat, ale že se skrývají v každodenních drobnostech. Dětské příběhy o ptáčcích jsou hravým pátráním po upřímném štěstí a teplem hnízdečku. Čtěte spolu s vašimi dětmi nebo vnoučaty deset příběhů o nevšedních ptácích, potěšte se pestrobarevnými ilustracemi a nechte se vést úkoly a zajímavými fakty na konci každého z příběhů.