Tato 3 znamení myslí na nevěru nejčastěji! Proč přejdou i k činům?

0
560

5
Nevěra je stará jako lidstvo samo. Někoho však ani nenapadne pomyšlení na to, že by zahnul svému partnerovi. Jinému se podobné myšlenky prohánějí hlavou doslova denně.

Pravda 01.02.2021 14:57 blíženci, muž ve znamení blížence, znamení … Foto: Shutterstock
Blíženci patří mezi znamení, které se často ocitnou na rozcestí svých pocitů.
Samozřejmě, existuje množství teorií o tom, kteří z nás mají větší tendenci odběhnout si z klidných vod zaběhaného vztahu do rozbouřeného potoka flirtu či potenciální nevěry. Jedna z nich souvisí i se znameními horoskopu. Podle portálu Cosmopolitan, který se odvolává na průzkum portálu EduBirdie.com, jsou v sestavě dvanáctky znamení tři takové, jejichž myšlenky na nevěru velmi často dovedou ik činům.

ČTĚTE VÍCE
Klevetění? To milují! Obzvláště tyto tři znamení
Klevetění? To milují! Obzvláště tyto tři znamení

Co udělalo 10 let s tvářemi slavných hvězd? Přibyly vrásky Anistonové, Zellwegerová a dalším?
Co udělalo 10 let s tvářemi slavných hvězd? Přibyly vrásky Anistonové, Zellwegerová a dalším?

5 důvodů, pro který se vyplatí vyzkoušet stojku. Změní vám život
5 důvodů, pro který se vyplatí vyzkoušet stojku. Změní vám život

Beran

Až 34 procent lidí narozených ve znamení Berana už alespoň jednou podvedli svého partnera. Řeč samozřejmě není jen o pohlavním styku. Nevěra může mít různé podoby a Baranov fascinují několik z nich. Důvod je v tomto případě prozaický – Berani jsou velmi impulzivní znamení a často nedomyslel důsledky svých činů. V jejich případě ne vždy platí dvakrát měř a jednou řež, takže se pro nevěru rozhodnou velmi spontánně a potom musí často bojovat s jejími následky a důvěrného.

Blíženci

Jen o pár procent méně z těch, kteří jsou narozeni ve znamení Blíženců, prokázalo v dotazníku organizovaném zmíněným portálem své choutky (i realizované) na nevěru. Zhruba 31 procent Blíženců už v minulosti partnera podvedli. Vysvětlením může být dvojznačnost znamení Blíženců a jakoby působení dvou osobností pod jednou střechou. Přestože jeden z nich může být fanouškům monogamního vztahu, toho druhého to táhne k experimentům.

Pause0% VolumeAd
Lev

Vůbec nejvyšší podíl těch, kteří již partnera nějakým způsobem podvedli, se narodí údajně ve znamení Lva. Důvod není jen vášnivá ohnivá povaha tohoto znamení. Jak píše Cosmopolitan, při Lvech je důležitá pozornost okolí. Lidé tohoto znamení milují být středem pozornosti a neustále ujištěni o své výjimečnosti. Pokud jim to projevuje někdo jiný, než jejich partner doma, může se to skončit i nevěrou. Jdou zkrátka tam, kde se dočkají obdivu a uznání. Byť jen na krátkou dobu.