Co to znamená, pokud se vám často zdá o rozchodu?

0
573

Už se vám někdy ráno stalo, že jste se vzbudili celá zmatená – mám ještě partnera, nebo jsem sama? Po snu, který byl o rozchodu, jste se ráno nevěděli narychlo zorientovat. Co je realita a co byl pouze sen?

Pravda 17.01.2021 13:00 spánek, žena, spící žena, noc, postel, budík Foto: Shutterstock
O čem se vám sní?
Sny o rozchodu většinou příjemné nebývají. Pokud vás pronásledují často, možná se sebe samé ptáte, co znamenají. Chce vám vaše podvědomí něco říct? Ve hře jsou tyto tři věci:

Přejete si rozchod

Sny mohou samozřejmě naznačovat i naše neuskutečněné přání. Sen o rozchodu může skutečně znamenat, že si hluboko v duši přejete rozchod, ale nemůžete si to připustit, ani si na takový krok netroufáte. Zatím. Ale tušíte, že cosi ve vašem vztahu není v pořádku a to vás trápí na duši, věci však nedokážete jasně pojmenovat, je to „jen pocit“. A tak vás pronásleduje ve vašich snech.

Velká novoroční hra Pravdy
zjistit více
Nosíte v sobě nezpracovaný rozchod

Přestože aktuálně žijete v spokojeném vztahu, o slovo se hlásí i vaše minulé vztahy. O rozchodu může snít i tehdy, pokud jste přežili těžký či nečekaný rozchod, který jste ne zcela zpracovali. A přestože jste se po něm pohnuly dál a váš život je šťastný, pocit, který vám kdysi způsobil hotový šok, nosíte stále hluboko v sobě. A občas se přihlásí o slovo.

Pause0% VolumeAd
Ve vašem vztahu jsou problémy

Psychická nepohoda, která se váže se vztahovými problémy, neskončí večer, když si lehnete do postele. Tyto myšlenky na nás útočí iv noci a nejsou příjemné. Často se budíme, neumíme zahnat chmury. Během spánku se nám pak může snít, že východiskem z problémů by byl rozchod – naše trápení by skončilo a hotovo. V spánku občas pocítíme dokonce úlevu, že jsme pryč …