Váš rozchod byla chyba! Nebyla to nespokojenost se vztahem, ale s sebou

0
461

Občas se v životě na nás nabalí věci, které jsou všechno-možné, jen ne příjemné.

Pravda 02.02.2021 14:30 žena, smutek Foto: Shutterstock
Rozchod byl chybou …
Cítili jste se nešťastná a nic vás nenaplňují … Vztahu jste dali sbohem, nyní vlastně ani nevíte, proč. Pokud prožíváte v životě etapu, kdy hledáte novou cestu – nedaří se vám v práci, štve vás okolí a tak dále, do vašeho špatného pocitu spadne i vztah. Ale po rozchodu si uvědomíte, že váš vztah za nic nemohl. Špatná nálada je zde stále, i pocit nenaplněnosti. Pokud vám začne navíc chybět partner, kterému jste dali sbohem, je to ještě horší.

Občas se v životě na nás nabalí věci, které jsou všechno-možné, jen ne příjemné. Lomcuje námi vztek a smutek a všechny tyto emoce promítáme i do našeho vztahu. Možná se vás partner pokouší pochopit, ale vy máte kolem sebe vysoký zeď, za který nechcete pustit nikoho, ani jeho. Pocit, že je špatné všechno ve vašem životě, i vztah, je stále nástojčivejšie. A tak místo toho, abyste řešili pocit vlastního nitra a nepohody samé s sebou, vinu automaticky přenesete na vztah.

Partnera od sebe odeženete, ale vaše pocity jsou následně po rozchodu ještě horší. Pokud přijde životní krize, neznamená to, že máte udělat tlustou čáru za vším, včetně vztahu. Jistě, někdy je dobré postavit se na vlastní nohy a začít od nuly … Ale někdy zcela zbytečně obětujeme vztah, který se následně již nedá „začít znovu“.

Pause0% VolumeAd
Právě během krize, jakékoliv, je proto důležité nemlčet a o všem se s partnerem mluvit. Dobrý vztah překoná i větší krize, následně budete společně ještě odolnější i silnější. Nedělejte proto neuvážené kroky v době, kdy na vás „všechno“ padá.