Ukázat svou zranitelnost? Ani za nic! Tohoto pravidla se drží tři znamení

0
470

Člověk je zranitelný a patří to k jeho životu. Ukázat okolí, že i on „je jen člověk“ a něco nebo někdo ho dokáže opravdu ranit, však není pro každého snadné.

Pravda 05.02.2021 11:00 žena, kancelář, sví vzhled Foto: Shutterstock
Se vším si pořadím!
Tyto tři znamení zvěrokruhu se snaží před světem svoji zranitelnost ukrývat. Ale nejsou takové nezranitelné, jak se na první pohled může zdát.

Býk

Býk světu často ukazuje svou „tvrdší“ tvář a tvrdohlavost, pokud mu o něco jde. Jeho tvrdohlavost může Lidi kolem něj přivádět do šílenství, neboť ustupuje jen výjimečně. na druhé straně při něm mají lidé pocit, že býk je nikdy neopustí. Ale jsou v životě býka i chvíle, kdy se jeho tvrdá povaha ztratí a on naplno podlehne citem – dokáže to však jen v kruhu velmi blízkých lidí a ve výjimečných okamžicích.

Panna

Toto znamení se často tváří, že má všechno pod kontrolou. Chování panny, její emoce a celý její život se zdají být zvenčí dokonalé a tuto představu chce o sobě udržet za každou cenu. Panny se rodí jako perfekcionisté a zdánlivou dokonalost používají jako štít k zakrytí své nejistoty a slabosti. Zranitelnost šikovně ukrývají za maskou dokonalosti.

Pause0% VolumeAd
Lev

Lev je považován za silnou osobnost. Často se stává, že lidé v jeho okolí k němu vzhlížejí a žádají ho o radu. Není se proto čemu divit, že lev svou zranitelnost či jistou slabost kryje, jak může. Nejenže se chce lev zuby nehty držet své reputace, která mu často přináší profesionální úspěch, ale nechtějí zklamat své blízké.