Pomlouvání? To milují! Obzvláště tyto tři znamení

0
527

Kdo se s kým rozešel, kdo koho podvedl, kdo má nový džob a jak se k němu dostal …

Zase klábosí!
Někdo klepy všeho druhu přímo vyhledává, jiný jim dává rázně stop již v začátku. Některé znamení zvěrokruhu jsou na drbech přímo závislé.

Lev

Lev je rád středem pozornosti. Pokud sám nemá v rukávu něco zajímavého, čím by okouzlil společnost, pak klepy aktivně vyhledává u ostatních. Protože právě takovou kratochvíli v životě potřebuje. Proto by nikoho nemělo překvapit, že se stejně naladěnou kamarádkou dokáže telefonovat i hodinu a na další den opět. Pro lva není překážkou poslouchat o známé známého, ačkoli ji nikdy neviděl … Takové trávení času lva uspokojuje a přímo baží po různých pikantnosti ze života jiných.

Rak

Rak je ve své podstatě velmi citlivá osoba a zřídkakdy o sobě prozrazuje intimnosti. Jakmile však přijde na přetřes soukromí někoho, koho zná, okamžitě zpozorní a aktivně se zapojuje. O cizím životě dokáže rak mluvit dlouho a zaujatě. Protože to ho rozptyluje od jeho pochybností o sobě samém. Jelikož ví, jak dokáží lidé klábosit o druhých, zdi kolem svého života staví ještě výraznější.

Pause0% VolumeAd
váhy

Váhy jsou často považovány za arogantní znamení. A drby? Ty milují. I z toho důvodu, že váhy jsou přesvědčeny o své dokonalosti a drby o druhých jejich v tomto přesvědčení pouze utvrzují. Rovněž rádi poznávají různá tajemství a ty pak ještě přikrášlují a posílají dál do světa. Pro toto znamení není ničím výjimečným dlouhé kávičkovanie s kolegyní, o svých známých či blízkých ví úplně všechno. Z mnoha zdrojů.