Jak mít lepší orgasmus? Zde je návod pro každou ženu!

0
582

1
Pokud existuje možnost mít hezčí orgasmus, tak proč ji nevyužít? Sexuální vyvrcholení je slast za každých okolností, ale existují možnosti, jak si užít porci rozkoše ještě intenzivněji. Věda stále více poznává tajemství lidského těla a některé odhalení přejí orgasmu.

MaM 29.01.2021 15:00 sex, intimity, orgasmus Foto: Shutterstock
Ne každé vylepšení intimního zážitku se musí začínat v posteli.
Nežeňte se na vrchol

Lidské tělo dokáže pracovat s vrstvením slasti. To v znamená, že pokud vyvrcholit, tak je to příjemné, ale není to skutečně plný potenciál, který vám umí tělo poskytnout. Proto je vhodné minimálně třikrát zastavit před vrcholem. Přerušit dráždění, rozdýchat a vést se na vlně téměř orgasmických pocitů déle. Ty se jakoby znásobí, pokud následně vyvrcholil.

cvičte

Ne každé vylepšení intimního zážitku se musí začínat v posteli. Studie publikovaná v magazínu Evolution and Human Behavior uvedla, že cvičení minimálně třikrát týdně, stimuluje i u žen tvorbu testosteronu. Ten je hnací motor sexuální touhy. Navíc více libida neznamená jen více touhy, ale promítá se i do intenzivnějšího orgasmu.

Zkuste kyvadlový pohyb

Možná patříte k ženám, kterým rozkoš znásobí, pokud ji přežijí přímo s partnerem v sobě. Pro tyto ženy odbornice na sex Emily Dubberley uvádí možnost zlepšit si vyvrcholení speciální technikou. Nechte svého partnera ležet na sobě, s pánví přímo nad vaší. Omotejte mu nohy kolem stehen a jemně se houpejte. Pokud zatlačíte směrem nahoru, váš klitoris se dostane do kontaktu s kořenem jeho penisu. To je už jen krok ke krásnému orgasmu během milování.

Přidejte předehru do sexu

Předehru často chápeme jako úvodník a po rozběhu sexuální aktivity už nemá místo. Nedělejte však z předehry předkrm, ale plnohodnotnou součást milostného chodu. Začněte ní, ale nebojte se během milování opět přejít do láskavania. Potom opět vsaďte na akci a opět můžete zpomalit v mazlení připomínajícím předehru. Budete tak nejen stupňovat vzájemnou rozkoš až k nevydržení, ale více předehry znamená vyšší možnost dosažení orgasmu. Hlavně u žen, které potřebují o něco více času na stimulaci. Zároveň díky vyšší míře intimity s partnerem, bude vaše vyvrcholení intenzivněji.