Nejromantičtější milenci zvěrokruhu. Rande s nimi stojí za to

0
557

Vyplatí se s nimi strávit nejen hezký večer, ale i noc. Konstelace hvězd a planet při narození jim nadělili vlastnosti, které v posteli ocení každá žena. Jsou skvělými milenci bez ohledu na tělesné dispozice. Protože každá žena ví, že velikost je sice důležitá, ale o kvalitě milostného zážitku rozhodují úplně jiné parametry. A tato znamení je mají.

MaM 10.02.2021 15:00 srdce, láska, vztah, milování Foto: Shutterstock
Jsou skvělými milenci bez ohledu na tělesné dispozice.
ryby

Velmi citlivé a empatické znamení. To se přirozeně odráží jako při romantické večeři, tak i při a po milování. Jde o znamení, které je vám ochotné snést modré z nebe na počkání a při milování reaguje na každý vzdech i pohyb. Ví vnímat vaše potřeby a často dokonce bez toho, abyste o nich říkali, pochopí, po čem toužíte.

Rak

Nenajdete romantičtější znamení. Je sice pravda, že tento typ milence jen velmi těžko přemluvit na BDSM praktiky, ale pokud jde o něžnosti, je králem scény. Rak je přesně to znamení, které nebude utíkat do sprchy jakmile mu dozní vyvrcholení, ale si vás přitulí do náruče. Nebude mu ani vadit, že jste zpocení. Je to znamení, které si vychutnává předehru i dohru a přitom vám bude šeptat něžné slova do ucha.

Býk

Bude vás doslova hýčkat. Toto znamení vás dokáže příjemně překvapit i dlouhodobém vztahu. Překvapení, drobnosti, laskání. To vše v životě i v posteli. Býk je ten, se kterým snadno vyzkoušíte nové erotické hračky i dobrodružství. A přitom z něj budete cítit závan živočišnosti i lásky. Kombinace, která rozechvěje tělo každé ženě.

Panna

Znamení známé tím, že se dokáže ve prospěch milované osoby i obětovat. V praxi to znamená, že panna jako milenec není ten, kdo se potřebuje uspokojit a „zhasla dýmka“. Panna je skutečně houževnatý milenec. Bude se snažit o vaše potěšení za každou cenu. A pokud je milenec akční, málokdy se jeho snahy utratí účinku. Panna si prostě vždy najde čas na vaše uspokojení. A to potěší jak tělo, tak duši.