Na Floridě otevřou nový hotel inspirovaný Star Wars

0
529

Hotely zařízené ve stylu nejslavnějších filmových příběhů lákají návštěvníky z celého světa. Obzvlášť to platí v případě zařízení, které umožní hostům prožívat atmosféru oblíbených příběhů na vlastní kůži. Právě na takový interaktivní zážitek chtějí vsadit i majitelé nového hotelu inspirovaného Star Wars.

Galactic Starcruiser, Zdroj: starwars.com

S nápadem zřídit unikátní hotel, jehož design by se opíral o náměty ze Star Wars, přišla společnost Disney. Ta provozuje několik ubytovacích zařízení, ve kterých se hosté mohou ještě více přiblížit k atmosféře svých oblíbených filmových příběhů. Po nejnovějším se tato možnost naskytne i příznivcům Star Wars.

Galactic Starcruiser, Zdroj: disneyparks.disney.go.com

Hotel nabídne galaktickou simulaci

V případě chystaného hotelu Galactic Starcruiser nebude tematika Star Wars přítomna pouze v podobě zařízení či dekorativních doplňků. Designéři pověřeni návrhem ubytovacího komplexu vsadili na unikátní prostředí, ve kterém se budou odehrávat Hvězdné války skoro jako naživo. Umožní to speciální simulace, v níž se ubytováni ocitnou hned po vstupu do „apartmánu“.

Pobyt v unikátní galaktické kajutě

Jednotlivé apartmány budou mít od běžných hotelových pokojů na míle daleko, a to nejen kvůli virtuální realitě, která ubytovaných přenese daleko od Země. Rozdíly se dotknou i podoby a vybavení pokojů. Na každého z hostů čeká galaktická kajuta, jakou bylo možno zahlédnout iv Star Wars. Její součástí bude kompletní futuristické vybavení, které ještě umocní zážitek z pobytu na palubě vesmírné lodi.

2 dny v hotelu budou stát do 6000 USD

Velké vesmírné divadlo nebude levnou záležitostí. Společnost Disney ohlásila, že pobyt v tomto hotelu vyjde přibližně od 5000 do 6000 USD. Uvedená cena bude za celou kajutu na 2 dny. První návštěvníci by v ní měli strávit noc už příští rok. Přesný termín otevření nového hotelu zatím není znám. Známé je však místo jeho zřízení, kterým bude zábavní park společnosti Disney na Floridě.